Idealna baza do powiek? – Maybelline Color Tattoo

Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są cienie w kremie Color Tattoo marki Maybelline. Na wielu blogach, bądź też kanałach Youtube znajdziecie już recenzję tych produktów. Ja również postanowiłam wtrącić swoje trzy grosze po kilkutygodniowych testach. Kupiłam jeden odcień Creme De Nude nr 93 z planem używania go jako baza pod cienie. A o tym jak spisuje się w tej formie przeczytacie w dalszej części tego posta. 

OPAKOWANIE

Funkcjonalne i porządne, nic się nie wylewa. Należy dodać, że cień przeżył kilka niefortunnych upadków na powierzchnie twarde i nadal opakowanie jego jak i zawartość jest w nienaruszonym stanie.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Cena oscyluje między 11,99 zł a nawet 24,99 zł za sztukę. Można go kupić zarówno w większych, mniejszych drogeriach stacjonarnych jak i przez internet. 

KOLOR I DZIAŁANIE

Creme De Nude nr 93 to jasny beżowy cień do powiek o bardzo dobrej pigmentacji i lekko kremowej konsystencji. Jest to kolor bardziej pasujący osobą o ciepłym typie urody lub neutralnym, osoby o zimnym typie mogą nie wyglądać w nim zbyt korzystnie. Bardzo ładnie będzie wyglądał w makijażach o ciepłej czy neutralnej tonacji. Może być używany zarówno jako cień do delikatnego, dziennego makijażu jak i baza wyrównująca koloryt powieki i przedłużająca trwałość innych cieni. Po kilku tygodniowych testach mogę rzec, że w obu tych przypadkach spisuje się dobrze. 

TRWAŁOŚĆ

Producent zapewnia, że cień ma utrzymywać się 24h, nikogo chyba nie zdziwi fakt, że to tylko pobożne życzenia. Trwałość jest bardzo dobra (od 6h do 15h).

WYDAJNOŚĆ

W opakowaniu mamy sporo, bo aż 4 ml produktu. Dodatkowo już mała ilość cienia nabranego palcem wystarcza na pokrycie całej powieki. 

PODSUMOWANIE

Maybelline Color Tattoo Creme De Nude nr 93 fajnie podbija pigment cieni sypkich czy prasowanych. Jedyny minus jaki znalazłam to taki, że po nałożeniu zbyt grubej warstwy lubi się rolować i zbierać w załamaniu, tak więc z tym trzeba nieco uważać. Pigmentacja również bardzo dobra, umiejętnie nałożony po zaschnięciu wytrzymuje bardzo długo. 

A.

5 Replies to “Idealna baza do powiek? – Maybelline Color Tattoo

  1. Mi ta baza nie sprawdza się samodzielnie, i tak pod nią muszę nakładać bazę pod cienie z Inglota, bo inaczej cienie zbierają mi się w załamaniu ale ja mam tłuste powieki. Używam również innych odcieni z tej serii, bardzo lubię te cienie w kremie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *