Rozświetlenie w pisaku – Maybelline Dream Lumi Touch

Od korektora pod oczy wymagam zakrycia nieestetycznych, uciążliwych oznak zmęczenia. Dodatkowo lubię gdy wyrównuje on koloryt, ładnie wtapia się w skórę i rozświetla. A o tym czy rozświetlający korektor Maybelline Dream Lumi Touch spełnia te oczekiwania przeczytacie w dzisiejszym wpisie.

OPAKOWANIE

Formuła korektora Maybelline Dream Lumi Touch zamknięta jest w wykręcanym pisaku z pędzelkiem. Nadruk na opakowaniu jest bardzo ładny, lecz nietrwały. Dozowanie produktu jest łatwe i wygodne. Formuła pojawia się w formie kropelek na pędzelku po przekręceniu skuwki znajdującej się na końcu opakowania. Sam aplikator – pędzelek wykonany jest z miękkiego, elastycznego, gładkiego tworzywa sztucznego. Bardzo dobrze i precyzyjnie nakłada odpowiednią ilość korektora.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Produkty marki Maybelline dostępny są w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych. Cena korektora Dream Lumi Touch wynosi ok. 17,99 – 29,99 zł za sztukę.

KOLOR I DZIAŁANIE

Zakupiłam najjaśniejszy odcień korektora Maybelline Dream Lumi Touch01 Ivory. Jest to bardzo ładny jasny beż. Na pewno będzie pasował wielu odcieniom skóry. Krycie tego korektora określiłabym jako niskie. Nie zakrywa on w pełni nieestetycznych cieni pod oczami. Delikatnie rozświetla, lekko nawilża, dobrze współpracuje z podkładami i pudrami. Nie waży się, nie podkreśla suchych skórek i załamań, nie podrażnia delikatnej skóry pod oczami.

TRWAŁOŚĆ

Po kilku godzinach (6-8h)  pomimo przypudrowania, korektora praktycznie nie ma pod oczami. Ściera się odsłaniając zaczerwienia i zasinienia.

WYDAJNOŚĆ

Konsystencja formuły jest gęsta, sucha, żelowa. Do naszego użytku jest bardzo niewiele, bo tylko 3,5 ml produktu. Dodatkowo, aby uzyskać pełne krycie trzeba nałożyć kilka warstw. Oba te czynniki decydują o tym, że korektor ten jest bardzo mało wydajny. 

PODSUMOWANIE

Korektor Maybelline Dream Lumi Touch lekko rozczarowuje. W pełni nie przykrywa uciążliwych dla każdej z nas oznak zmęczenia pod oczami. Zarówno trwałość, jak i wydajność pozostawiają wiele do życzenia. Nieestetycznie ścierający się nadruk na opakowaniu. I do tego wszystkie te wady w cenie zdecydowanie za wysokiej. Nie zakupie ponownie tego korektora, gdyż na rynku jest wiele lepszych produktów.
A.

5 Replies to “Rozświetlenie w pisaku – Maybelline Dream Lumi Touch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *