Oczyszczający rytuał – L’Oreal Elseve Magiczna Moc Glinki

Glinki to cenne minerały naturalne, które znalazły szerokie zastosowanie w kosmetyce. Ich właściwości oczyszczające zostały docenione nie tylko w pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ale także włosów. Unikalne połączenie 3 glinek znajdziemy w produktach do włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania marki L’Oreal Elseve – Magiczna Moc Glinki. Pokusiłam się o zakup dwóch produktów z tej serii – szampon pielęgnacyjny i odżywka upiększająca.

OPAKOWANIE

Oba produkty zamknięte są w solidne, wytrzymałe opakowania z miłą dla oka szatą graficzną w zielonej tonacji. Dozowanie produktów jest wygodne i bezproblemowe. Zarówno szampon, jak i odżywka zamykane są na klik.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Cała seria Magiczna Moc Glinki dostępna jest do nabycia w wielu drogeriach stacjonarnych, bądź internetowych. Ceny poszczególnych produktów różnią się, lecz nie przekraczają 15,99 zł za sztukę.

DZIAŁANIE

Szampon pielęgnujący L’Oreal Elseve Magiczna Moc Glinki jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Formuła bardzo dobrze się pieni i rozprowadza na włosach. Nie podrażnia skóry głowy. Włosy są po nim bardzo dobrze oczyszczone, przyjemnie świeże, lekkie i miłe w dotyku.

Odżywka upiększająca L’Oreal Elseve Magiczna Moc Glinki tak jak i szampon pozytywnie mnie zaskoczyła. Niezbyt gęsta i nie za rzadka konsystencja umożliwia wniknięcie formuły w głąb włosów, odżywiając je bez obciążania. Po umyciu włosy wyglądają na zdrowe, pełne blasku i witalności.

Zapach obu produktów w opakowaniu, jak i na włosach jest przyjemnie delikatny.

WYDAJNOŚĆ

Do naszej dyspozycji jest 400 ml szamponu i 200 ml odżywki. Oba produkty nawet przy codziennym myciu włosów starczają na bardzo długo.

PODSUMOWANIE

Szampon z odżywką L’Oreal Elseve Magiczna Moc Glinki tworzą bardzo interesujący duet do codziennej pielęgnacji włosów. Działanie tych produktów jest warte wypróbowania – szczególnie u osób z włosami normalnymi z tendencją do przetłuszczania. Za cenę ok. 12 zł nic się nie traci, jedynie można zyskać ciekawe produkty do pielęgnacji włosów.

macie jakieś swoje ulubione produkty do pielęgnacji włosów marki l’oreal elseve?

A.

9 Replies to “Oczyszczający rytuał – L’Oreal Elseve Magiczna Moc Glinki

  1. Zapach odżywki piękny, ale mam wrażenie ze jest słaba, włosy po niej ciężko się rozczesuja i jeśli nie polacze jej z inną odżywka mam wrażenie ze w ogóle nie nawilża.

  2. Kilka moich koleżanek używało odżywki i było zadowolonych:) Ja osobiście nie miałam tej serii, chociaż coraz bardziej myślę, że może się jednak skuszę:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *