Skarby natury – Bielenda Drogocenny Olejek Awokado

Pielęgnacja olejami to jeden z najskuteczniejszych sposobów na regenerację włosów, skóry i paznokci. Już w starożytności ceniono te skarby natury za ich niezwykłe właściwości. Także i u mnie w łazience stoją najrozmaitsze oleje i olejki, w tym produkt marki BielendaDrogocenny Olejek Awokado.

OPAKOWANIE

Olejek zamknięty jest w solidne, żółto – przeźroczyste opakowanie. Dołączony atomizer lubi się zacinać i rozpyla formułę w bardzo dużej ilości.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Marka Bielenda dostępna jest do nabycia w wielu większych i mniejszych drogeriach stacjonarnych i internetowych. Cena jednego drogocennego olejku o pojemności 150 ml waha się między 12.99 zł, a 19,49 zł.

DZIAŁANIE

Drogocenny Olejek Awokado jest to tzw. produkt 3 w 1 – używać możemy go do twarzy, na całe ciało oraz na wilgotne lub suche końcówki włosów. Ja najczęściej używam go na całe ciało oraz na wilgotne włosy po kąpieli. Lekka konsystencja wchłania się bardzo szybko bez lepkiej warstwy na skórze, jak i na włosach,

TWARZ: Niewielka kropla olejku wtarta w bardzo suchą skórę potrafi zdziałać cuda. Widocznie poprawia kondycje, cera staje się nawilżona i pełna blasku.

CIAŁO: Olejek nałożony na świeżą, czystą skórę zaraz po kąpieli, natychmiastowo nawilża, odżywia, wygładza oraz poprawia elastyczność skóry.

WŁOSY: Użyty na suche końcówki włosów w bardzo niewielkiej ilości poprawia ich kondycje. Stają się elastyczne, miękkie, pełne blasku i dobrze się rozczesują.

Zapach formuły w opakowaniu jest bardzo mocny i słodki, lecz na skórze i włosach już słabnie.

WYDAJNOŚĆ

Drogocenny Olejek Awokado jest bardzo wydajny (chyba jak każdy olej). Już kilka pompek wystarcza mi na pokrycie zarówno całego ciała, jak i włosów.

PODSUMOWANIE

Bielenda Drogocenny Olejek Awokado jest moim zdaniem warty zakupu, głównie jako dodatek – nie sądzę, aby mógł całkowicie zastąpić pełnowartościowe oleje. Świetnie natomiast sprawdzi się jako serum na zniszczone końcówki. Jestem też ciekawa innych jego wariantów: brzoskwiniowego i arganowego.

A.

 

7 Replies to “Skarby natury – Bielenda Drogocenny Olejek Awokado

  1. W pierwszej chwili myślałam, że to będzie post o produkcie Garniera!
    Bielenda jest chyba jedną z najlepszych marek kosmetycznych. Bardzo lubię ich produkty 🙂
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *